Telefon : 0532 582 7107 / Mail : info@ormanokulu.org

BİZ KİMİZ

15 Yıllı Eğitim Deneyimi ve 7 Yıllık Kampçılık

İSTANBULKAMP EKİBİ

Dünyanın Yeni Eğitim Modeli

Orman Okulu Projesi 15 yıllık anaokulu ve 7 yıllık kamp, eğitim projeleri ve outdoor aktivitelerinin sonucu olarak çocuklarımıza verdiğimiz değer üzerine ortaya çıkmıştır.

Ekibimiz İSTANBULKAMP markası altında İstanbul’da bulunan bir çok özel koleje partnerlik yapmaktadır. Beton yığınların arasına sıkışmış olan öğrencileri Doğa ve özgürlük ile buluşturmaktadır. Çalıştığımız eğitim kurumları arasında

– British İnternational School
– Çevre Koleji
– Fevziye Mektepleri
– Bahçeşehir Koleji
– İstanbul Erkek Liseliler Vakfı
– Darüşşafaka
– Tekden Koleji
– Terakki Vakfı
– Yeşilköy 2001 Koleji
– Yönder Koleji

bulunmaktadır. Her bir eğitim kurumuna sunduğumuz farklı eğitim projeleri çerçevesinde, yaptığımız gözlemler çocuklarımızın CESARET, ÖZGÜVEN ve FARKINDALIK eksikliklerinin her şeyden önemli olduğu ortaya koymaktadır. 

Buradan yola çıkarak uzun süredir yaptığımız araştırmalar sonucu; şuan dünyada en başarılı eğitim modeli olan Finlandiya Eğitim sistemininde temellerinin Orman Okulu uygulamalarında olduğu görülmüştür.

Tüm deneyimimizi ortaya koyup İSTANBULKAMP ekibi olarak Türkiye’de ilk olan Orman Okulu projesini hayata geçiriyoruz. 

Sude Dalkıran

Outdoor Eğitim Sorumlusu

Marmara Üniversitesi, Spor Yöneticiliği öğrencisi. 2010 yılından beri çeşitli kamplarda Eğitmenlik ve kamp koçluğu yaptı. Profesyonel Hentbolcu, fotoğraf ve tırmanışla uğraşmakta.

Mücella KONYA

Doğal Ürünler Sorumlusu

2009 yılından beri kampımızın doğal ürün atölyelerinin eğitimciliği görevini yürütmekte. Özellikle ekmek atölyesinde çocukların hayranlık duyduğu Mücella Teyzeleri.

Fatma BÜLBÜL

Eğitim Koçu

2010 yılından beri Kamp Eğitim koçu olarak görev yapmakta. Drama atölyelerini yönetmekte. Aynı zamanda anaokulu öğretmeni.

Orman Okulu Ekibi

Esin TONBUL
OKUL KURUCUSU

İstanbulkamp’ın kurucularından ve 15 yılllık Anaokulu İşletmecisi. Eğitim projeleri adına farklı çalışmaları ve bakış açıcı ile 3 yaş ile 12 yaş arasındaki tüm yaş grubu ile ilgili sayısız deneyimleri bulunmaktadır.

Kemal TOMBAK
Eğitim Koordinatörü

Uzun süre bilişim konusunda üst düzey yöneticilik yaptı. Doğa ve eğitim üzerine araştırmalarda bulundu. Eğitim modelinin teknik alt yapısını oluşturdu.

Duygu Yılmaz
Ekoloji Öğretmeni

Orman Okulunun tüm ekoloji çalışmalarını yürütmekte. Yurt dışında bulunan Forest School ları ve atölyeleri incelemekte. Özel bir kolejde Ekoloji Öğretmeni olarak görev yapmakta.

10.000
Çocuk Deneyimi
700
Farklı Aktivite
95.00%
Başarı
120
Şirket ve Okul

You are donating to : Orman Okulu

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...