NELER YAPTIK
Değerli kurum sahiplerimiz ve eğitmenlerimiz.
2010 yılından itibaren bir çok  kurum ve öğretmenle doğada çalışma fırsatı bulduk. 12 yıl boyunca yaklaşık 20.000 çocukla her mevsim doğada farklı deneyimler yaşadık.
2016 yılında Türkiye’nin ilk Orman Okulu Uygula Merkezini İstanbul’da  kurduk. Halen Cumartesi ve Pazar günleri bireysel kullanıcılara, haftaiçi ise okullara ve şirketle yılın 365 günü hizmet vermektedir.
2020 Yılında Orman Okulu Eğitim Modelinin kurumsal bir alt yapıda ülkemizde yayılması ve gerçek anlamda çocuklarımızda öğrenme ve gelişimi desteklemek amacı ile ORMAN OKULLARI DERNEĞİ’ni kurduk.
2021 Yılında Uluslararası Orman Okulları Müfredatı çerçevesinde 3.Seviye Orman Okulu Eğitmen Eğitimi  Programını başlattık. Şu an ülkemizde her branştan ve meslekten 800’e yakın eğitmenimiz 3.Seviye Orman Lideri olma yolunda portfolyolarını tamamlıyorlar.
2022 Yılında kurumlarımızdaki eğitim sürecinin ortak bir kalitede ilerlemesi için Orman Okulu Eğitim Seti geliştirdik. Ve akredite olan tüm kurumlarım bu eğitim setini kullanmak zorundadır.
2022 Yılında Orman Okulu Eğitim Modelini ülkemizde ve dünyadaki gelişimini farklı alnalarda desteklemek, yön vermek üzere Orman Okulları Araştırma ve Uygulama Enstitüsünü kurduk. Şu an 101 eğitmenimiz gönüllü olarak çalışmalarına başlamıştır.