Orman Okulu eğitim süreci boyunca kendi kişisel gelişimini ve öğrenimini özetleyin ve bunun kendi daha geniş uygulamalarına nasıl bilgi sağlayabileceğini açıklayın

Amaç

  • Bir Orman Okulları Uygulayıcısının öğrenme ve gelişme yaratmak için Orman Okulları Çerçevesini nasıl kullandığını anlamak.
  • Uygulamanızın, yaklaşımınızın ve anlayışınızın eğitim süreci boyunca nasıl geliştiğini anlamak.

Pilot programınızın sonuna geldiğinizde ve bunu Orman Okulları yaklaşımını anlamak için daha fazla düşünmek için bir araç olarak kullandığınızda, kendi rolünüzü ve uygulamanızı yansıtmak için zaman ayırmış olacaksınız.

Orman Okulları Uygulayıcısının rolü, öğrencilerin öğrenmesi ve gelişimi üzerinde anlamlı etkilere yönelik, doğal bir alan içinde destekleyici bir öğrenme topluluğu oluşturmaya yönelik pratik, sosyal ve duygusal unsurları kapsayan çeşitlidir.

Başarılı Orman Okulları için gerekli Becerileri, yani Pedagojiyi, bunun bir başlangıç ​​Programına nasıl uygulandığını, Ortamı anlama ve kullanma, hepsi de hedeflediği Sonuçlara ulaşmak için keşfe çıkmış olacaksınız. Şimdi burada, tüm bunların sahip olduğumuz Profesyonel doğa ve yaklaşımla nasıl desteklendiğini keşfedeceksiniz.

Düşünce günlüğü girişlerinizi gözden geçirin ve eğitiminizin başlangıcından bu yana Orman Okulu Uygulayıcısının rolüne ilişkin anlayışınızın nasıl geliştiğini belirtmek için düşüncelerinizi kullanın.

Kanıt

  • Bir Orman Okulları Uygulayıcısının rolünün farklı bölümlerini tanımlayın.
  • Bu bölümlerin bir programın başarısına nasıl katkıda bulunduğunu açıklayın.
  • Uygulayıcının bütünsel gelişim için fırsatları nasıl gözlemlediğini ve sağladığını tartışın.
  • Uygulayıcının bir öğrenme topluluğu oluşturmaya nasıl yardımcı olduğunu tartışın ve uygun davranış için model olun.
  • Uygulayıcının Orman Okulları Yıldızının tüm alanlarını nasıl birleştirdiğini tartışın.