Son Başvuru

3. Seviye Orman Okulları Uygulayıcı yeterliliğiniz için kanıt sunmanızı tamamladığınızda tebrikler.

Bugüne kadarki çalışmalarınızı gözden geçirmeniz ve kanıtınızın bir parçası olarak sunmak istediğiniz tüm dosyaları yüklediğinizden ve/veya bu sürecin bir parçası olarak oluşturduğunuz videolara/belgelere veya diğer gerçek içeriğe bağlantılar sağladığınızdan emin olmanız faydalı olacaktır.  

Şimdi Çevrimiçi Portföyünüzün sonunda bulunan Kanıt İzleme Formlarını doldurmanız gerekecek. Bunlar, Denetleme ve İşaretleme sürecinin bir parçası olarak kullanılır. 

  • Lütfen kanıtınızın nerede tutulduğuna açıkça atıfta bulunun (örneğin, “Çevrimiçi Portföy” veya harici bir depolama veya barındırma sitesine bağlantı ekleyin, örneğin Dropbox/YouTube)  
  • Sunumunuzdan memnun olduğunuzu ve kanıtlarınızı değerlendirmeye başlayabileceğimizi göstermek için lütfen her bir alan için Öğrenci’nin altında işaretleyin.

Bir sonraki aşama, değerlendiricilerimizin tüm kanıtlarınızı bir çalışma grubu olarak gözden geçirmesi ve kanıtlarınızın gerekli standartları karşıladığından emin olmak için Dahili Doğrulayıcılarımızla birlikte çalışması olacaktır.

Bu süreçte bazı alanları tekrar ziyaret etmeyi isteyebiliriz ve eğer öyleyse, neye ihtiyacımız olduğuna dair rehberlikle birlikte zamanı geldiğinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Kanıtları gerekli standartta sunduğunuzu ödül kuruluşuna gösterebildiğimiz noktada, size kalifikasyonunuzu verebileceğiz. Şu anda size bunu bildiren bir e-posta alacaksınız.

Değerlendirme

Tüm bölümleri resmi işaretleme için gönderdikten sonra, bir değerlendirme videosu hazırlamanız için size bir özet gönderilecektir.

Tüm sıkı çalışmanız ve kararlılığınız için tekrar tebrikler ve Orman Okulları yolculuğunuzun bir sonraki aşamasına başlamanızı dört gözle bekliyoruz.