ULUSAL ORMAN OKULU AĞI

Akredite olan tüm kurumlarımız, ebeveynlerle ULUSAL ORMAN OKULU AĞI üzerinden paylaşılacaktır.
Tüm dünyada 1960 lardan sonra hızla yayılan Orman Okulları Eğitim Modeli pandemi sonrası ülkemizde de kurumlarımız arasında hızla yayılma başladı. Ancak gerek kurumlarımızın, gerek öğretmenlerimizin gerekse velilerimiz yetersiz bilgilerinden dolayı ormana gitmeden ORMAN OKULU uygulayan kurumlar ortaya çıktı.
Hedefimiz bu modeli Uluslararası İlkeler doğrultusunda uygulayan kurumlarla uygulamayanların kamuoyu karşısında ayrımını sağlamak ve akredite olan kurumlarımız arasında bir sinerji oluşturmak. Orman okulu ailemize yeni eğitim kurumları katarak ülkemizin her noktasında çocuklarımızı doğayla buluşturmaktır.
İklim Değişikliği Krizi ve Sürdürülebilir Kalkınma İlkeleri gelecek 20 yılımızı şekillendirecek ana başlıklar olarak yaşamımızın her noktasını etkilemeye başladı. Sizde kurumunuzu bu vizyonda dönüştürerek rekabet gücünüzü arttırıp farklılaşacak ve çocukların teknoloji bağıllığı ile ortaya çıkan bir çok fiziksel, zihinsel ve ruhsal hastalığın önüne geçeceksiniz.
Samimi, mış gibi değil gerçekten doğayla bağ kuran eğitim kurumlarımızı arıyoruz. Yüzlerce kilometrelik yollar bir adımla başlar. Kendiniz, kurumunuz, çocuklarınız ve dünya adına küçük bir adım ve büyük bir dönüşüm sizleri bekliyor.