33.Grup Eğitmen Eğitimi

Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın
This kurs is currently closed

3.Seviye Orman Okulu Eğitmen Eğitimi Programı

• Çevrimdışı bu sistemin kullanımı kişiye özeldir.
  • Sistemde tüm modüller ve uygulama eğitimi videoları yüklüdür.
  • Sistem giriş yapıldığı tarihten itibaren 4 ay boyunca kullanıma açık kalır. Sistem otomatik olarak 4 ay sonra kapanıp mevcut bilgileri siler.
  • Modülleri haftalık olarak tamamlamanız ve çalışma esnasında not almanız önemlidir.
  • Online eğitimlerimizin tekrarı yada tekrar izlenme imkanı mevcut değildir.
  • Eğitim bitiminde; bir yıl boyunca ulaşabileceğiniz Portfolyo Drive Klasörü kayıtlı olan mail adresinize tanımlanacaktır.
  • Uygulama Eğitimine sisteme giriş yaptığınız tarihten itibaren bir yıl içerisinde katılmanız gerekmektedir. Aksi taktirde katılım hakkınız kaybolacaktır.
  • Eğitim bitiminden itibaren bir yıllık bir süreçte portfolyonuzu tamamlayıp teslim etmeniz gerekmektedir.
  • Uygulama eğitimlerinde il bazındaki kontenjan 30 kişidir. Kayıt sırasına göre katılım listesi oluşturulmaktadır.
  • Listedeki 6 ilde olmayan eğitmenlerimiz İstanbul’da ki Orman Okulu Uygulama Merkezinde uygulama eğitimlerine katılır.
  • Sistem aktif edildikten sonra ücret iadesi yapılamaz. (online yada uygulama eğitimine katılmamanız durumuda buna dahildir.)

Aşağıda bulunan linkten profilinize geri dönüş yapabilirsiniz.

NOT: Sizlere açılan bu kullanıcı adı ve şifre kişiye özel olmakla birlikte paylaşılması, kopyalanması, çoğaltılması yasak ve suç teşkil etmektedir. Her kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden sorumludur.

Uygulamalı Eğitim Tarih Seçimi ve Kayıt

Eğitim sonunda gerçekleştireceğimiz uygulama eğitimine katılacağınız şehri ve tarihi seçmeniz gerekmektedir. Listeyi sistem kayıt sırasına göre otomatik olarak oluşturmaktadır. Uygulama Eğitim tarihleri ile ilgili kontenjanlar dolduğunda ileri bir tarihte açılacak listeye ekleneceksiniz. Uygulama eğitimlerimiz belirlenen şehirlerde oluşan talebe göre yılda 2 yada 3 kere açılabilecektir.